Motivasyon karıştırmaya ve tutmak en iyi yolu?

Sağlam ilham, özellikle, hangi girişi bizim için zor olan ayarlamalar yapmak gerekli bir sorundur. Motivasyon belirli bir yönde tokluk ve presler sunmaktadır. Ancak, sık sık, ya da zamanın akışı ile, gücünü zarar kaçırıyoruz. Ayrıca uyandırmak ve yüksek derecede korumak için ne?

 

İlham büyüme

İlham büyümeKendi başına motive etme kapasitesi, yeteneği var, bu başarının temel koşullarından sadece bir tanesi. Burada, öğrenmek için bu beceri. Ne gibi adımlar atılmalıdır?

  1. Hedefinizi belirleyin. Her şey için nesnel anlamı, ilk adımdır. Eğer Amacınız ince ise, tam olarak ilgili düşünmek kilo vermek istediğinize hedefleri ölçülebilir olması gerekir, çünkü gereklidir. Biz aşağı ince, örneğin, 10 kg olacak sanırım. Bu, yine de, kolay değildir. Ayrıca zaman tanımlanmış bir amaç olduğu için iyi bir hedef. Bu nedenle kaybedecek bir örnek olarak, 3 ay içinde geçirmeniz 10 kg olduğunu düşünmeliyiz. Temel amaç, ölçülebilir, başarılabilir mükemmel bir hedef, belirli bir zaman ve aynı zamanda önemli için gereken bütün kriterleri karşılar.
  2. Bu amaca ulaşma avantajları tanımak. Faydaları amacına ulaşmak bir yorumu işe yaramaz görünebilir. Sonuçta, bizim ihtiyaçlarımız ile irtibata kazanılmış amacı belirterek, bu yüzden faydaları aradı ve o da kendi yerine gereksiz görünüyor. Ancak, bu gerçek değil. İlk olarak, fikirlerimi sık sık uygulama hedefleri kaynaklanıyor olabilir tüm faydalarını toplamak için zordur. İkincisi, kilo kontrolü zorlaşır bu avantajlar bazen unutmak, özellikle mesele ağırlık azaltma işlemi. Üçüncü olarak gözden geçirme notları kurtarmak kısa vadeli bir ikilem olduğunda ilham kurtarmak yardımcı olur.
  3. Zaman ve ekonomik imkanı olacak detaylı aktivite planı, üretim hedeflerine ulaşmak için motivasyon korumak için gereklidir planı gerçekten başarı bir fırsat olduğunu hissi olarak fikir edinmenize yardımcı olacaktır. Böylece paylaşmayı, daha küçük adımlar halinde hedefi, bir Örnek, set kesinlikle hazırlamak, vb zaman teknik, zaman satın alma, ne zaman ilk 2 kg ağırlık azaltmak için, ve önermek için bir strateji üretmek niyetinde. bunun bir sonucu olarak, başarı şansı kesinlikle kesinlikle ilham artacak onlarla yükseltmek gibi.
  4. İlham uyarım kaydetmek için daha bazen daha az karmaşıktır. Bu işlem sonucunda ortaya çıkan yorgunluk, günaha üzerindeki etkisi, engelleri ve diğer sorunların da motivasyon almak ve Koşullarımızı gidiyoruz emin. Peki yüksek düzeyde motivasyon sağlamak için ne yapmalıyım? Motivasyon azalıyor zaman bir ilham kaynağı tutuşturmak için yeteneği olan bir bedel ile başlamak gerekir.

Yeteneği esnek bir yaklaşım faaliyetleri

Yeteneği esnek bir yaklaşım faaliyetleriYeteneklerine inanıyorum. Eğer bu sorun varsa, başarılarınızı hatırlayın, yağ yakmak için bile. Nitelikleri üst sadece bunları gerçekleştirmek için tanıtıcı ne olması gerektiğini düşünüyorum ve tam olarak nasıl bu en iyi kalite yağ yakma faydalı olabilir. Özellikle durum için de bir diyet planı bölme mahsus ve dayanıklılık üzerinde duruluyor iyi bir yöntemdir. Hızlı bir şekilde mükemmel bir yere dönmenizi sağlar. Yenmek için bağışıklık olacak. İlk paragraf, ikinci paragraf. Unutmayın krizler ve de zorlu anlar herkesin başına gelebilir. Diyet aykırı çok aşırı kendi suçlama. Uzun vadede, hiçbir düştüm kaç kez madde miktarı, artış kez miktar olarak. Eğer bacak, yavaş yavaş, belli ki, hedefe ulaşacak bu video oyunu bir gaf her zaman yükseltmek için olası mosting.

Eyecanlandırmak, heyecan kendini. Önceden yanlış beslenme alışkanlıkları için ceza olarak diyet değil. Bunu bir deneyim olarak düşün. Büyüleyici bulun, ilham verici, diyet yemek tarifleri gibi ne yapıyorsun gibi memnuniyet getirmek için kullanılacak bulmaya çalışırken fiziksel aktivite farklı kontrol etmeyi başaran insanların hikayelerini okuyun. Sadece tam olarak diyet rejim ile ne uyar senin sevdiğin tüketebilirsiniz, merak etmeyin umutlu da ikilemler içinde. Eğer bir şey olmuşsa bile, yalnızca olumsuz tarafını odaklanmak değil, yani, örneğin, yetenek przytycia. Bu konuda sonuç olarak keşfedilen bir ders olarak düşün.

Sadece gelecekte de durdurabilirsiniz. buna neden ne düşünüyor Sayesinde diyet planı ne, Amacınız mükemmel bir yere almak için tokluk kavuş yanı sıra dışı yeni uzmanlık ek kilo yönetiminde faydalı olduğu gerçeği üzerinde duruldu. Esnek olun. Vb satın alma yaparken buharda kesinlikle incelenecek olduğunda kesinlikle dikkate alır eylem ayrıntılı bir plan çok güçlük-ücretsiz, ama her zaman tahmin etmek mümkün değildir. Yani, eğer bir anda tüm restoran için erişilebilirlik aç, arkadaş kesinlikle pasta getirecek, ya da mutlaka yemek yapmayı, merak etme becerisi olmayan bir yere gitmek zorunda.